Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Nowy szef wojewódzkiego sanepidu

Utworzony przez amys, 20 października 2008 r. o 21:31
dokładnie! popatrzcie w swoich stacjach kto należy do związków! "Stara gwardia", Pieniacze-działacze, "młode zaszczute tryki i kozy", "hieny obiektowe"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu niczego nie zazdroszczę . Nie mogę znieść ,jak gnębieni są ludzie merytorycznie przygotowani do pracy przez miernotę . Głupota bierze góre i własne EGO>>>>>>>>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie jest wielka pani zwiazkowiec , dzialacz wojewodzki a glupia dezyzje musi kilka razy porawiac a pracuje juz 30 lat jest w kole zwiazkowym 7 osob i to najgorsze nieroby i prozniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ktoś mały" współczuje wiem kto jest tą panią! straszydło okropelne i durne do tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdie są pracownicy ,tak zapracowani pochwalcie się swoimi osiągnięciami ,nie bądzcie tacy skromni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o chwalenie się! jak ty jestes ze związku to sie chwal! bo nic innego populisto nie umiesz robić, ja natomiast chwalic sie nie zamierzam ale też znam panią ze zwiazku wojewodzkiego i wiem ze to "gadająca głowa" i tyle! tu przywalić, tam komuś obsmarować tyłek itp, oto cały związek!. Z komuszkami walczyli - hi hi może kiedyś tak, ale nie ta "trzoda", która teraz nazywa siebie działaczami! Oberwańce które boja się o swoje stołki zapisują się do nich. Popatrzcie co związek wyrabia w kraju! co rusz afery np. z karetką na sląsku, czy pijana drużniczką (bo opijała zawiązanie organizacji zakładowej). Mówie wam - Kiszczaku wróć! zomo - wróć! Znajdzie się pała na związkowego wała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak AMPUłKA -FIOLKA do jakichkolwiek związków zapisują się [i]Oberwańce które boja się o swoje stołki zapisują się do nich.[/i] Nie jestem w żadnym związku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forumowicze!!! Kolejna dawka/doza humoru a może prawdy??? Identyfikacja w poprzednim wierszu myślę, że zlokalizowana. i Żeby nie ułatwiać to nie będzie żadnych podpowiedzi, bo przecież musi być trochę niepewności. a komentarze, no cóż bawią...choć czasem kąsają...to wciąż sytuacja jest doprawdy IRONICZNA!!!dlatego kolejny wiersz też z cyklu dziecięcych:) z Morałem, rzecz jasna!!! tym razem o pewnym bohaterze poprzedniego wiersza....coś więcej;))) a zatem miłej lektury..... "Jak się Czarnemu L. powodzi? Owszem, niczego sobie chodzi. Podobno spieszy się o trzy minuty? No tak jest trochę przez panującą sytuację wypluty. Czarny L. w duchu klnie, Bo Bardzo Chciałby powiedzieć: Nie! A mówi: "Tak-tak, tak-tak i to ciągle nie jest mu w smak. Pan jakoś dziś niewesoły? Bo się spóźniłem do tej roboty Nie wiedział pan, która godzina? Czarny L. znów w duchu klnie, Bo Bardzo Chciałby powiedzieć: Nie! Jakiej marki ma Pan Czarny L. zegarek? Nawet nie wie. Tyle jest marek... To pewnie zwykła tandeta, I wszystko co robi jak zwykle jest nie tak!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poeto sanepidowski, jakim warzywkiem jesteś w tej Fałszywej Zupie? Czarny L. bolączką Twą jest? Użarł chyba jadowicie, że go nie kochasz nad życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amysie... Czarny L. żadną bolączką mą nie jest... dziś jest dzień na 1 bohatera.... a na innych będą następne dni.... więc cd...IRONII mej.. Był sobie taki "on" co Czarny L. go zwą, bo stojąc ranem przy liście patrzył kto wpisał się iście... Oglądał wszystkie nazwiska I wołał: "Czy widzicie? Wprost oczom swym nie wierzę, Żem takie wścibskie zwierzę! Ten mózg, jak kocha siebie! A uszy? Uszy same, Powiedzcie, co są warte! gumowe i do każdej ściany otwarte;) Nie! Nie chciał być lampartem, Niedźwiedziem ani lwem, Bo teraz wreszcie wie, Że potulnym barankiem w Fałszywej Zupce stał się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak nowy Dajrektor podejdzie do przeciążenia pracą Jego najbliższej służby...Nie bez przyczyny są to dwie Damulki w uśrednionym wieku..no cóż-2 godzinny dziennie twarzą w twarz ze Świtą,to i tak zdecydowanie za dużo jak na mozliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zachwycony Twą poezją... jako pierwszy ,proszę...po opublikowaniu tomiku -(nakład 160sztuk, wydawnictwo WSSE Lublin)- o autograf(dla potomnych) i fotkę-umieszczę na naszej-klasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amys czego taki nakład .tylu pracowników liczy WSSE w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomik niczym karta chipowa-wstąp lub wystąp, w bramy stacji, poza tym,jeśli Poeta weźmie w swe ręce kolejnych bohaterów-pracusiów wsse,niechże każdy z nich spojrzy na swe nazwisko z pespektywy odbiorcy i usśmiech zawidnieje na ich coraz marniejszych twarzach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 2 minuty bajeczka... a jak skończy się ta z sanepidem w roli głownej?rozgonią towarzystwo?przymiarki czynią niegrzeczni chłopcy w stolycy...cz tylko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[i]Tomik niczym karta chipowa-wstąp lub wystąp, w bramy stacji, poza tym,jeśli Poeta weźmie w swe ręce kolejnych bohaterów-pracusiów wsse,niechże każdy z nich spojrzy na swe nazwisko z pespektywy odbiorcy i usśmiech zawidnieje na ich coraz marniejszych twarzach...[/i] Zobacz Amys ile pracusiów jest w 20stacjach powiatowych i 3 stacjach granicznych. 12 stacji w zupełności by wystarczyło. Są tylko 4 stacje,w których bada się żywność i 5stacji ,gdzie wykonuje się badania wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinni rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepściutki z liczb jestem..ps.coraz inna cyfra na odcinku(niemalże renty);-pensją zwanym...hm,a pan S.autobusem marki Honda pod stację zajeżdza...zasłużył sobie wierny PISowi(nie mylić z PIS-oni nie rządzą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie towarzystwo?jaka adoracja?ze świecą szukać,ale da radę kilka sztuk, marujących się co prawda w tej stacji,ale trzymających ją na jako takim poziomie...ale jak długo pociągną?co raz umyka ktoś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie zgadza Ci się odnośnie Starzńskiego. Możesz się dowiedzieć ,jeśli nie są to dane osobowe chronione czy pracował lub nadal pracuje jako orzecznik. Podaje Ci adres 21-300 Radzyń-Podlaski ul. Chomiczewskiego 6 Uzupełnienie powyższego wpisu: Jednostką orzekającą jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Renty rolnicze , choroby zawodowe rolników , sanatoria >>>>>> świetna fucha Jwzdzi się takim autobusem , jak Honda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...